pionowych spreadów

Umieścić kilka transakcji i będziesz zawsze zadać sobie to pytanie w pewnym momencie. Say kupisz EUR / USD pozycja na 1.3700 i mieć cenę docelową na poziomie 1.3730. Cena wspina się do 1.3720, a następnie rozpoczyna się odwrócić. Czy można powiedzieć „dość blisko!” http://www.opcjeonline.com/ I zabrać swój zysk, czy też pozwolić EUR / USD na pullback a następnie dotrzeć do grupy docelowej na następnej perspektywie? Chociaż każda okoliczność jest nieco inny, istnieją pewne ogólne wytyczne, które pomogą Ci podjąć decyzję.

ogólną wytrzymałość

Siła trendu jest istotnym determinantem czy należy nadal zajmują pozycję lub wydostać. Pullbacks są częścią handlu, ale określenia, które z nich trzymać przez ma kluczowe znaczenie. Ponieważ musimy kontrolować ryzyko, jak również, chcemy tylko, aby zatrzymać się w handlu, czy Idź do sklepu wycofywanie się banków nie jest prawdopodobne, aby uderzyć nasz przystanek przed tendencja się utrzyma. Podczas transakcji tracąc są faktem obrotu, możemy zminimalizować liczbę przegranych przez zawsze handel z siłą cenowej i wychodzenie gdy siła nie jest już obecny.

Rysunek 1 przedstawia EUR / USD wykres 5 to ciekawe minut po rozpoczęciu sesji europejskiej. Cena spada agresywnie, więc szukamy pullback w celu zbycia / krótkie, ponieważ nasze Kliknij Informacje oczekiwanie, że cena będzie nadal spadają.

Rysunek 1. EUR / USD Wykres 5 minuta – Europejska Session

Załóżmy, że wkraczamy tutaj zwarcie w obszarze oznaczonym „sprzedać w tej dziedzinie.” Cena doświadcza kilka barów iz powrotem, a następnie rajdy na kilka barów. My „Trzymaj Poprzez ten” jako oczekiwanie jest opcjeonline wciąż w dół. Cena spada ponownie (3 bary), ale nie może nawet uczynić go do stanu niskiej ceny widoczne podczas choppiness.