umieścić fly

Jeżeli cena jest powyżej Kumo jest uparty aktywność na rynku i up-trendu. Jeżeli cena jest niższa od Kumo jest uparty http://www.opcjeonline.com/opteck/ aktywność na rynku i tendencji przestoju. Niektórzy przedsiębiorcy czekają złamać Kumo jest. Może będzie to początek nowego trendu. Spójrz.

W pierwszym blue box cena złamał Kumo i tutaj mamy w górę trend. W drugim niebieskim polu cena złamał Kumo (Senkou B) i mamy mini- dół trend.

  • Tenkan – Kijun Zwrotnice

Inna teoria dla Ichimoku jest o Tenkan- Kijun rozjazdy. Gdy Tankan (czerwony) jest powyżej Kijun (niebieskim) mamy uparty bezpośrednio do testu rynku. Z drugiej strony, gdy Kijun wynosi powyżej Tenkan jest bearish rynku. Tak więc, z krzyżowania tych dwóch możemy wziąć długie lub krótkie sygnały.

W tym zrzucie ekranu widać rozjazd i po Super link nim Kijun jest przede więc mamy krótki sygnał.

  • Wsparcie i Resistance

Niektórzy przedsiębiorcy używać Ichimoku zidentyfikować wsparcia i opory. Wielu z nich korzysta z chinkou jako S & R. Zwróć uwagę na powyższy wykres, kilka minut przed niebieskim polu.

Cena porusza się w dół, a chinkou (zielony) działa jako wsparcie. Inni kupcy, za pomocą linii Kumo (Senkou A i B), a S & R szczególnie gdy cena nie złamać Kumo po raz pierwszy i to tworzy S & R wewnątrz Kumo.

Jestem wokół w forum więc wszelkie pytania hit me up there!

Na pieniądze neutralnej pozycji złożonej z połączeń i puts jest „Iron Butterfly”

Motyl z różnych, ale blisko siebie krótkimi uderzeniami jest „split Strajk motyl”

Każda z wyżej wymienionych z dużej odległości pomiędzy krótkimi uderzeniami jest „Kondor” – call kondor, umieścić kondora i żelaza Condor.